Čas na serveru 08:47:55

Kristian Kodet
Kristus

Id: 329601

Kristus

  •  / Kristus / Kristian Kodet
  •  / Kristus / Kristian Kodet
  •  / Kristus / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1054x

Vyvolávací cena:
3 800

43 000