Čas na serveru 21:00:25

Kristian Kodet
Ležící

Id: 18001

Ležící

  •  / Ležící / Kristian Kodet
  •  / Ležící / Kristian Kodet
  •  / Ležící / Kristian Kodet
  •  / Ležící / Kristian Kodet

plátno/karton, rozměr 59 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 2013, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 2627x

Vyvolávací cena:
14 000

37 000