Čas na serveru 13:46:36

Kristian Kodet
Milenci

Id: 337602

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 2043x

Vyvolávací cena:
6 000

79 000