Čas na serveru 23:42:03

Kristian Kodet
Milenci

Id: 350903

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

malba/lepenka, rozměr viditelný 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, přiložen certifikát k dílu vydaný autorem

zobrazeno: 1914x

Vyvolávací cena:

36 000