Čas na serveru 23:36:29

Kristian Kodet
Milenci

Id: 377002

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 10695x

Vyvolávací cena:

105 000

Účastníci: 19

Příhozy: 89