Čas na serveru 09:14:26

Kristian Kodet
Milenci

Id: 377002

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 10731x

Vyvolávací cena:

105 000

Účastníci: 19

Příhozy: 89