Čas na serveru 12:04:42

Kristian Kodet
Milenci

Id: 404301

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystaven autorem (vznik díla 1997)

zobrazeno: 1649x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 49