Čas na serveru 09:19:17

Kristian Kodet
Milenci

Id: 404301

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystaven autorem (vznik díla 1997)

zobrazeno: 377x

Vyvolávací cena:

59 000

2023,02-1,28,20,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu