Čas na serveru 01:42:48

Kristian Kodet
Milenci

Id: 451601

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, značeno a číslováno ve spodní části 9/10 (!), paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o původní tisk z roku 2014

zobrazeno: 2427x

Vyvolávací cena:

18 500