Čas na serveru 20:28:35

Kristian Kodet
Milenci

Id: 44303

Milenci

  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet
  •  / Milenci / Kristian Kodet

olej/dřevo, rozměr 72 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2011, přiložen originální autorův certifikát k dílu, ojedinělá malba stylizovaná na paletě

zobrazeno: 2860x

Vyvolávací cena:
9 500

34 700