Čas na serveru 02:05:11

Kristian Kodet
Model

Id: 426402

Model

  •  / Model / Kristian Kodet
  •  / Model / Kristian Kodet
  •  / Model / Kristian Kodet
  •  / Model / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr 40 x 34 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 23735x

Vyvolávací cena:

51 000