Čas na serveru 21:27:59

Kristian Kodet
Muž s torzem

Id: 283205

Muž s torzem

  •  / Muž s torzem / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 24 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1534x

Vyvolávací cena:

48 000