Čas na serveru 02:20:55

Kristian Kodet
Muž s torzem

Id: 482005

Muž s torzem

  •  / Muž s torzem / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 24 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1302x

Vyvolávací cena:

24 000