Čas na serveru 16:05:30

Kristian Kodet
Na kříži

Id: 337601

Na kříži

  •  / Na kříži / Kristian Kodet
  •  / Na kříži / Kristian Kodet
  •  / Na kříži / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1838x

Vyvolávací cena:

47 000