Čas na serveru 01:49:27

Kristian Kodet
Nakloněné torzo

Id: 409902

Nakloněné torzo

  •  / Nakloněné torzo / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr listu 28 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

zobrazeno: 3778x

Vyvolávací cena:

17 000