Čas na serveru 20:32:46

Kristian Kodet
Námluvy

Id: 285301

Námluvy

  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2645x

Vyvolávací cena:

68 000