Čas na serveru 00:56:57

Kristian Kodet
Námluvy

Id: 381602

Námluvy

  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně štítek muzea, rámováno

zobrazeno: 5602x

Vyvolávací cena:

75 000