Čas na serveru 14:15:24

Kristian Kodet
Námluvy

Id: 381602

Námluvy

  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet
  •  / Námluvy / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně štítek muzea, rámováno

zobrazeno: 2484x

Vyvolávací cena:

63 000

2022,10-1,18,20,13,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu