Čas na serveru 12:51:40

Kristian Kodet
Oči

Id: 344001

Oči

  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet

kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr 60 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2311x

Vyvolávací cena:

65 000