Čas na serveru 15:23:20

Kristian Kodet
Oči

Id: 348801

Oči

  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 91861x

Vyvolávací cena:

47 500

Příhozy: 56