Čas na serveru 06:42:29

Kristian Kodet
Oči

Id: 348801

Oči

  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 91823x

Vyvolávací cena:

47 500

Příhozy: 56