Čas na serveru 19:52:53

Kristian Kodet
Oči

Id: 361501

Oči

  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystavený autorem

zobrazeno: 1099x

Vyvolávací cena:

22 000