Čas na serveru 10:40:43

Kristian Kodet
Oči

Id: 375901

Oči

  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet
  •  / Oči / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr 102 x 76 cm, značeno a datováno uprostřed dole, nerámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora

zobrazeno: 2823x

Vyvolávací cena:

105 000

Účastníci: 25

Příhozy: 91