Čas na serveru 03:25:33

Kristian Kodet
Ozvěna

Id: 497504

Ozvěna

  •  / Ozvěna / Kristian Kodet
  •  / Ozvěna / Kristian Kodet
  •  / Ozvěna / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm (ovál), značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1905x

Vyvolávací cena:

27 001