Čas na serveru 13:47:52

Kristian Kodet
Ozvěna

Id: 497504

Ozvěna

  •  / Ozvěna / Kristian Kodet
  •  / Ozvěna / Kristian Kodet
  •  / Ozvěna / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm (ovál), značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1741x

Vyvolávací cena:

24 000

2024,06-1,25,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu