Čas na serveru 03:53:15

Kristian Kodet
Padlý anděl

Id: 339702

Padlý anděl

  •  / Padlý anděl / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr 72 x 62 cm, značeno a popsáno New York 83 (vzácné rané dílo), mírně protlačené plátno, rámováno

zobrazeno: 8519x

Vyvolávací cena:

110 000

Příhozy: 110