Čas na serveru 22:41:24

Kristian Kodet
Polibek

Id: 443901

Polibek

  •  / Polibek / Kristian Kodet
  •  / Polibek / Kristian Kodet
  •  / Polibek / Kristian Kodet
  •  / Polibek / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 76 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, jedná se o autorovo rané dílo, rok vzniku 1987

zobrazeno: 7765x

Vyvolávací cena:
18 000

189 999

Příhozy: 91