Čas na serveru 12:48:57

Kristian Kodet
Portrét

Id: 438204

Portrét

  •  / Portrét / Kristian Kodet
  •  / Portrét / Kristian Kodet
  •  / Portrét / Kristian Kodet
  •  / Portrét / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 770x

Vyvolávací cena:
7 500

25 000