Čas na serveru 13:55:58

Kristian Kodet
Postavy

Id: 353205

Postavy

  •  / Postavy / Kristian Kodet
  •  / Postavy / Kristian Kodet
  •  / Postavy / Kristian Kodet

olej/papír/karton, rozměr 62,5 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1396x

Vyvolávací cena:

56 000