Čas na serveru 21:05:00

Kristian Kodet
Postavy

Id: 165901

Postavy

  •  / Postavy / Kristian Kodet
  •  / Postavy / Kristian Kodet
  •  / Postavy / Kristian Kodet

malba/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně osobní věnování, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1401x

Vyvolávací cena:
7 500

30 000