Čas na serveru 21:25:58

Kristian Kodet
Profil

Id: 91506

Profil

  •  / Profil / Kristian Kodet
  •  / Profil / Kristian Kodet
  •  / Profil / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno 1998, autorsky rámováno, přiložen autorův certifikát k dílu

zobrazeno: 9496x

Vyvolávací cena:
8 000

33 000