Čas na serveru 03:47:07

Kristian Kodet
Proudění

Id: 481

Proudění

  •  / Proudění / Kristian Kodet
  •  / Proudění / Kristian Kodet
  •  / Proudění / Kristian Kodet
  •  / Proudění / Kristian Kodet

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno zezadu 1968, velmi vzácný ročník, který se na trhu nevyskytuje

zobrazeno: 3670x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 53