Čas na serveru 03:49:17

Kristian Kodet
Ptáčci

Id: 511808

Ptáčci

  •  / Ptáčci / Kristian Kodet
  •  / Ptáčci / Kristian Kodet
  •  / Ptáčci / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:

28 001