Čas na serveru 14:57:54

Kristian Kodet
Ptáčci

Id: 511808

Ptáčci

  •  / Ptáčci / Kristian Kodet
  •  / Ptáčci / Kristian Kodet
  •  / Ptáčci / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 361x

Vyvolávací cena:

11 000

2024,06-1,24,20,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu