Čas na serveru 12:42:40

Kristian Kodet
Ptáček

Id: 497503

Ptáček

  •  / Ptáček / Kristian Kodet
  •  / Ptáček / Kristian Kodet
  •  / Ptáček / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 365x

Vyvolávací cena:

18 500