Čas na serveru 15:23:54

Kristian Kodet
Rozhovor

Id: 456503

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Kristian Kodet
  •  / Rozhovor / Kristian Kodet
  •  / Rozhovor / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 35 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 562x

Vyvolávací cena:

24 000