Čas na serveru 21:04:23

Kristian Kodet
Rozhovor

Id: 39001

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Kristian Kodet
  •  / Rozhovor / Kristian Kodet
  •  / Rozhovor / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal darem přímo od autora

zobrazeno: 1399x

Vyvolávací cena:
12 000

25 499