Čas na serveru 13:32:11

Kristian Kodet
Sblížení

Id: 431001

Sblížení

  •  / Sblížení / Kristian Kodet
  •  / Sblížení / Kristian Kodet
  •  / Sblížení / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 5587x

Vyvolávací cena:

68 000

Účastníci: 19

Příhozy: 67