Čas na serveru 08:14:08

Kristian Kodet
Schoulená

Id: 260902

Schoulená

  •  / Schoulená / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 6247x

Vyvolávací cena:

75 000

Příhozy: 77