Čas na serveru 03:27:46

Kristian Kodet
Sedící

Id: 370202

Sedící

  •  / Sedící / Kristian Kodet
  •  / Sedící / Kristian Kodet
  •  / Sedící / Kristian Kodet
  •  / Sedící / Kristian Kodet

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 25 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o vzácné rané dílo

zobrazeno: 3355x

Vyvolávací cena:

42 000

Účastníci: 18

Příhozy: 53