Čas na serveru 02:53:34

Kristian Kodet
Sedící anděl

Id: 272002

Sedící anděl

  •  / Sedící anděl / Kristian Kodet

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 8734x

Vyvolávací cena:

61 000

Účastníci: 21

Příhozy: 57