Čas na serveru 21:10:06

Kristian Kodet
Sen dívky

Id: 1552

Sen dívky

  •  / Sen dívky / Kristian Kodet

olej/plátno/sololit, rozměr 40 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, původní stav

zobrazeno: 3252x

Vyvolávací cena:
11 000

37 000