Čas na serveru 01:29:32

Kristian Kodet
Snoubení

Id: 391802

Snoubení

  •  / Snoubení / Kristian Kodet
  •  / Snoubení / Kristian Kodet
  •  / Snoubení / Kristian Kodet
  •  / Snoubení / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 19,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora

zobrazeno: 8501x

Vyvolávací cena:

39 000