Čas na serveru 14:09:28

Kristian Kodet
Spojené hlavy

Id: 473101

Spojené hlavy

  •  / Spojené hlavy / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:

30 000