Čas na serveru 20:24:12

Kristian Kodet
Stín

Id: 18706

Stín

  •  / Stín / Kristian Kodet
  •  / Stín / Kristian Kodet
  •  / Stín / Kristian Kodet
  •  / Stín / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2006, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1795x

Vyvolávací cena:
9 500

32 000