Čas na serveru 12:00:05

Kristian Kodet
Studie k obrazu

Id: 131607

Studie k obrazu

  •  / Studie k obrazu / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr ve výřezu 32,3 x 22,3 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 5338x

Vyvolávací cena:

18 790