Čas na serveru 11:46:02

Kristian Kodet
Svůdná

Id: 155301

Svůdná

  •  / Svůdná / Kristian Kodet
  •  / Svůdná / Kristian Kodet
  •  / Svůdná / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, přiložen autorský certifikát k dílu

zobrazeno: 1369x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 49