Čas na serveru 02:14:47

Kristian Kodet
Torzo

Id: 273603

Torzo

  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

zobrazeno: 3766x

Vyvolávací cena:

140 000

Příhozy: 64