Čas na serveru 21:49:51

Kristian Kodet
Torzo

Id: 288504

Torzo

  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet

olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1227x

Vyvolávací cena:
2 800

62 000

Příhozy: 51