Čas na serveru 21:24:50

Kristian Kodet
Torzo

Id: 2024

Torzo

  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 2014, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4043x

Vyvolávací cena:
13 000

26 500