Čas na serveru 20:49:35

Kristian Kodet
Torzo

Id: 35201

Torzo

  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet
  •  / Torzo / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, autorem signováno i na zadní straně, původní stav, přiložen originální autorův certifikát k dílu

zobrazeno: 2263x

Vyvolávací cena:
7 500

25 000