Čas na serveru 21:29:22

Kristian Kodet
V myšlenkách

Id: 1697

V myšlenkách

  •  / V myšlenkách / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 2001, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2290x

Vyvolávací cena:
9 500

35 000