Čas na serveru 03:49:36

Kristian Kodet
Volavka

Id: 345201

Volavka

  •  / Volavka / Kristian Kodet
  •  / Volavka / Kristian Kodet
  •  / Volavka / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 3479x

Vyvolávací cena:

130 100

Účastníci: 19

Příhozy: 104