Čas na serveru 03:44:23

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 288503

Vzpomínka

  •  / Vzpomínka / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2887x

Vyvolávací cena:

85 000

Příhozy: 73