Čas na serveru 05:40:58

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 420902

Vzpomínka

  •  / Vzpomínka / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem

zobrazeno: 1863x

Vyvolávací cena:

52 000