Čas na serveru 12:34:44

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 420902

Vzpomínka

  •  / Vzpomínka / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem

zobrazeno: 1901x

Vyvolávací cena:

52 000