Čas na serveru 14:30:42

Kristian Kodet
Z ateliéru

Id: 305904

Z ateliéru

  •  / Z ateliéru / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1205x

Vyvolávací cena:

78 000

2021,05-1,31,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu